Obiekt

Ta publikacja jest chroniona prawem autorskim. Dostęp do jej cyfrowej wersji jest możliwy po zalogowaniu.
Ta publikacja jest chroniona prawem autorskim. Dostęp do jej cyfrowej wersji jest możliwy po zalogowaniu.

Tytuł: Finanse ery cyfrowej – nowe instrumenty finansowe w pozyskiwaniu kapitału

Autor:

Wójcik-Czerniawska, Agnieszka ; Pohulak-Żołędowska, Elżbieta

Opis:

s. 84 ; Nota copyright obowiązuje do 30 listopada 2024 roku. Kopiowanie i powielanie w jakiejkolwiek formie wymaga pisemnej zgody Wydawcy. Od 1 grudnia 2024 roku publikacja dostępna na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe (CC BY-SA 4.0).

Abstrakt:

[Monografia przybliża tematykę nowych rozwiązań finansowych w erze cyfrowej. Książka skupia się na analizie wpływu rewolucji cyfrowej na rynek finansowy oraz przedstawia nowoczesne narzędzia pozyskiwania kapitału, takie jak kryptowaluty, FinTech czy crowdfunding. Celem publikacji jest zwrócenie uwagi na przeobrażenia zachodzące na rynkach finansowych w kontekście postępującej cyfryzacji gospodarki oraz ukazanie możliwości, jakie nowe instrumenty finansowe stwarzają przedsiębiorstwom w pozyskiwaniu kapitału. Książka jest adresowana do studentów i badaczy zainteresowanych tematyką finansów i nowych technologii, a także przedsiębiorców poszukujących alternatywnych źródeł finansowania w erze cyfrowej.] z zapowiedzi.

Wydawca:

Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Miejsce wydania:

Wrocław

Data wydania:

2024

Typ zasobu:

książka

Identyfikator zasobu:

doi:10.15611/2024.28.4 ; oai:dbc.wroc.pl:126445

Język:

pol

Prawa:

Wszystkie prawa zastrzeżone (Copyright)

Prawa dostępu:

Publikacja udostępniona na podstawie art. 28 ust. 1 pkt. 3 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz.U. 2021, poz. 1062 ze zm.). Publikacja dostępna wyłącznie na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Lokalizacja oryginału:

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Podobne

×

Cytowanie

Styl cytowania:

Ta strona wykorzystuje pliki 'cookies'. Więcej informacji