Object

This publication is protected and available only for logged users.
This publication is protected and available only for logged users.

Title: Finanse ery cyfrowej – nowe instrumenty finansowe w pozyskiwaniu kapitału

Creator:

Wójcik-Czerniawska, Agnieszka ; Pohulak-Żołędowska, Elżbieta

Description:

s. 84 ; Nota copyright obowiązuje do 30 listopada 2024 roku. Kopiowanie i powielanie w jakiejkolwiek formie wymaga pisemnej zgody Wydawcy. Od 1 grudnia 2024 roku publikacja dostępna na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe (CC BY-SA 4.0).

Abstrakt:

[Monografia przybliża tematykę nowych rozwiązań finansowych w erze cyfrowej. Książka skupia się na analizie wpływu rewolucji cyfrowej na rynek finansowy oraz przedstawia nowoczesne narzędzia pozyskiwania kapitału, takie jak kryptowaluty, FinTech czy crowdfunding. Celem publikacji jest zwrócenie uwagi na przeobrażenia zachodzące na rynkach finansowych w kontekście postępującej cyfryzacji gospodarki oraz ukazanie możliwości, jakie nowe instrumenty finansowe stwarzają przedsiębiorstwom w pozyskiwaniu kapitału. Książka jest adresowana do studentów i badaczy zainteresowanych tematyką finansów i nowych technologii, a także przedsiębiorców poszukujących alternatywnych źródeł finansowania w erze cyfrowej.] z zapowiedzi.

Publisher:

Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Place of publication:

Wrocław

Date:

2024

Resource Type:

książka

Resource Identifier:

doi:10.15611/2024.28.4 ; oai:dbc.wroc.pl:126445

Language:

pol

Rights:

Wszystkie prawa zastrzeżone (Copyright)

Access Rights:

Publikacja udostępniona na podstawie art. 28 ust. 1 pkt. 3 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz.U. 2021, poz. 1062 ze zm.). Publikacja dostępna wyłącznie na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Location:

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Similar

×

Citation

Citation style:

This page uses 'cookies'. More information