Object

This publication is protected and available only for logged users.
This publication is protected and available only for logged users.

Title: Zarządzanie produktem w łańcuchu dostaw w dobie transformacji cyfrowej

Creator:

Szozda, Natalia

Description:

s. 302 ; Od 1 sierpnia 2023 r. publikacja dostępna na licencji Creative CommonsUznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe (CC BY-SA 4.0).

Abstrakt:

[Monografia nie tylko prezentuje jedno z wielu podejść do zarządzania produktem w łańcuchu dostaw, eksponujące kluczowe aspekty związane z tą tematyką, ale także osadza ją w kontekście zmieniającego się otoczenia i warunków funkcjonowania łańcuchów dostaw, mianowicie transformacji cyfrowej oraz tworzenia więzi międzyorganizacyjnych w wymiarze strukturalnym i relacyjnym. W pracy omówiono między innymi następujące zagadnienia: produkt jako przedmiot przepływu w łańcuchu dostaw, indywidualizacja oferty produktowej łańcucha dostaw w obliczu wyzwań transformacji cyfrowej, uwarunkowania rozwoju koncepcji zarządzania produktem w dobie transformacji cyfrowej łańcucha dostaw, zarządzanie produktem w łańcuchu dostaw z wykorzystaniem modeli referencyjnych ASCM, egzemplifikacja zarządzania produktem w łańcuchu dostaw w dobie transformacji cyfrowej w wybranych sektorach, zarządzanie produktem mody w łańcuchu dostaw grupy Inditex, zarządzanie produktem w łańcuchu dostaw – wyniki badań empirycznych, zarządzanie produktem w dobie transformacji cyfrowej łańcucha dostaw w świetle wyników badań własnych. Prezentowane w monografii studium przypadku oraz wyniki ilościowego badania empirycznego w triadach stanowią podstawę do przedstawienia rekomendacji oraz predykcji rozwoju dotyczących procesu zarządzania produktem w łańcuchu dostaw w dobie transformacji cyfrowej. Książka jest kierowana do pracowników naukowo-dydaktycznych uczelni wyższych, studentów, menedżerów produktów oraz zarządzających łańcuchami dostaw.] nota autra.

Publisher:

Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Place of publication:

Wrocław

Date:

2022

Resource Type:

książka

Resource Identifier:

doi:10.15611/2022.995.5 ; oai:dbc.wroc.pl:119723

Language:

pol

Relation:

Seria: Monografie i Opracowania nr 310

Rights:

Wszystkie prawa zastrzeżone (Copyright)

Access Rights:

Publikacja udostępniona na podstawie art. 28 ust. 1 pkt. 3 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz.U. 2021, poz. 1062 ze zm.). Publikacja dostępna wyłącznie na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Location:

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Similar

×

Citation

Citation style:

This page uses 'cookies'. More information